Musisz uaktualnić Flash Player'a Sprawdź jaką posiadasz aktualnie wersję..

Szkolenia dla firm

Centrum Językowe PRIVET


Belwederska 44
00-594 Warszawa
tel.(022) 498-51-01
fax.(022) 407-89-40

Email: sekretariat@privet.edu.pl
Strona www: http://www.privet.edu.pl

Nie osiągniesz umiejętności bez ćwiczeń;
mądrość przychodzi wraz z doświadczeniem”.

Centrum Językowe PRIVET specjalizuje się w nauce języków: rosyjskiego, ukraińskiego, arabskiego, tureckiego,  chińskiego,  japońskiego, kazachskiego, uzbeckiego, perskiego, a także  polskiego dla cudzoziemców.

Organizujemy kursy języka ogólnego, a także specjalistycznego z wybranych terminologii (prawniczej, technicznej, ekonomicznej, farmaceutycznej, handlowej, kosmetycznej), kursy języka biznesu, konwersatoria, kursy przygotowujące do matury i egzaminów wstępnych na studia, jak również do egzaminów państwowych TRKI (TORFL).

W trosce o zaspokojenie wszystkich potrzeb naszych Klientów organizujemy nie tylko kursy stacjonarne, lecz również wyjazdowe –skutecznie współpracujemy z Moskiewskim Uniwersytetem Państwowym, z Instytutem im. Puszkina w Moskwie, z Uniwersytetem w Sankt-Petersburgu, z Uniwersytetem w Irkucku, a także z uczelniami w Chinach, Japonii, Egipcie i Turcji.

Nasze usługi kierujemy nie tylko do Klientów indywidualnych, ale również do Firm – jesteśmy otwarci na stałą współpracę z firmami chętnymi organizować kursy językowe dla swoich Pracowników. Oferujemy korzystne warunki współpracy.

NASZE MOCNE STRONY:

 • KURSY NA WSZYSTKICH POZIOMACH ZAAWANSOWANIA,

 • BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA,

 • WYKWALIFIKOWANI LEKTORZY (NATIVE SPEAKERS),

 • MAŁE GRUPY (MAX. 6 OSÓB),

 • ELASTYCZNE GODZINY KURSÓW DOSTOSOWANE DO POTRZEB KLIENTA,

 • DOJAZD DO KLIENTA,

 • AUTORSKIE PROGRAMY NAUCZANIA,

 • MOŻLIWOŚĆ ROZPOCZĘCIA NAUKI “OD ZARAZ”,

 • LEKCJE INDYWIDUALNE,

 • JĘZYKOWE KURSY WYJAZDOWE (MOSKWA, PETERSBURG, IRKUCK),

 • KONKURENCYJNE CENY

Ceny obejmują 40 godzin nauki (trymestr) bez względu na poziom zaawansowania.

 Jezyk Rosyjski:

Rodzaje kursów

Zajęcia indywidualne

Zajęcia
w grupie 3 os.

Zajęcia
w grupie 4-6 os.

Kurs ogólny

50 zł/h

1460 zł

730 zł

Kurs specjalistyczny

60 zł/h

1600 zł

810 zł

Kurs języka biznesu

55 zł/h

1530 zł

870 zł

Kurs przygotowawczy do egzaminu TRKI

50 zł/h

1460 zł

730 zł

Oferta dla firm

ceny są do uzgodnienia

ceny są do uzgodnienia

ceny są do uzgodnienia

Język arabski, chiński, turecki: 

Rodzaje kursów

Zajęcia indywidualne

Zajęcia
w grupie 3 os.

Zajęcia
w grupie 4-6 os.

Kurs ogólny

90 zł/h

1800 zł

1000 zł

Kurs specjalistyczny

120 zł/h

2000 zł

1200 zł

Kurs języka biznesu

120 zł/h

2000 zł

1200 zł

Oferta dla firm

ceny są do uzgodnienia

ceny są do uzgodnienia

ceny są do uzgodnienia

* Wszystkie ceny podane są dla jednej osoby

W Centrum Językowym PRIVET rabaty się łączą!!

Zniżki:

 • Należność za zajęcia które się odbywają w tygodniu w godzinach od 9.00 do 16.00 wynosi: cena podstawowa kursu minus 10%.

 • Przy wpłacie za dwa trymestry (80 godzin) należność wynosi: cena kursu podstawowego minus 10%.

 • Przy wpłacie za rok z góry (120 godzin) należność wynosi: cena kursu podstawowego minus 20%.

 • Stali słuchacze mają zniżkę 10%.

 • Najbliżsi członkowie rodziny mają zniżkę 5%.

 • Przy zapisie do dwóch grup zniżka 10%.

Serdecznie zapraszamy na kursy językowe do Centrum Językowego PRIVET!

The English Cocktail


Okrzei 32
03-710 Warszawa
tel.+ 48 22 670 43 33
fax.+ 48 22 670 43 33 wew. 28

Email: office@theenglishcocktail.com.pl
Strona www: http://www.theenglishcocktail.com.pl

The English Cocktail to nowoczesne i dbające o satysfakcję swoich Klientów centrum szkoleniowe, specjalizujące się w dostarczaniu skutecznych usług szkoleniowych w zakresie Business, Specialist i Vocational English dla firm i instytucji.

Tym, co wyróżnia nas na rynku jest świadome i celowe stosowanie środków nauczania, uwzględniając wytyczne nauczania polisensorycznego (case studies, role plays, powtórki, gry edukacyjne i symulacyjne, jak również warsztaty kulinarne i filmowe). Szkolenia przeprowadzane są w oparciu o założenie, że ludzie uczą się na wiele sposobów i wykazują różne predyspozycje językowe. Dlatego program szkoleń oparliśmy o metodę komunikacyjną i wzbogaciliśmy go o elementy innych metod (np. Callana, aktywnej pracy z grupą). To wszystko po to, by potrafić przełożyć teoretyczne modele na codzienną praktykę biznesową.

W The English Cocktail pracują ludzie ze specjalistycznymi kompetencjami, wyraźnym charakterem i osobistą motywacją. To native speakers jak również absolwenci filologii uczelni polskich i zagranicznych. Jednym z istotnych kryteriów zatrudniania naszych trenerów i konsultantów jest ich podejście do wykonywanej pracy: dążenie do doskonałości.

W The English Cocktail stwarzamy szczególną, bo partnerską i całkowicie bezstresową atmosferę, w czym pomaga nam m. in. kameralna i wygodna siedziba.


Centrum Języka Włoskiego SI

ul. Nefrytowa 35
52-215 Wrocław
tel/fax: 071-368 13 91
lub tel.kom. 697 109 958
www.cjw-si.pl
si@cjw-si.pl

Miejsce prowadzenia zajęć:
ul. Nefrytowa 35
ul. Karkonoska 8

Centrum Języka Włoskiego SI specjalizuje się w nauczaniu i propagowaniu wyłącznie języka włoskiego. Proponujemy naszym słuchaczom kursy w kameralnych grupach, prowadzone przez lektorów polskich i włoskich z z wysokimi kwalifikacjami i doskonałym przygotowaniem pedagogicznym. Indywidualne podejście do naszych studentów, nastawienie na komunikację językową oraz duża dawka humoru w czasie zajęć gwarantują niepowtarzalną atmosferę - sprawdź to!

Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania oraz kursy specjalistyczne - ITALIANO COMMERCIALE. Przygotowujemy do egzaminów CILS i CELI.

Gwarantujemy szereg atrakcji: projekcje filmów, degustacje kuchni włoskiej, dostęp do biblioteki, konkursy etc.

Zajmujemy się również szkoleniami dla firm i tłumaczeniami branżowymi.

LEXIS - Szkoła Języków Obcych - Przedstawiciel Zagranicznych Szkół i Uniwersytetów


LEXIS - Szkoła Języków Obcych - Przedstawiciel Zagranicznych Szkół i Uniwersytetów
ul. Marszałkowska 60 (przy pl. Konstytucji)
00-545 Warszawa
tel./fax (22) 625 53 86,
tel. 625 72 98, 622 25 23
www.lexis.edu.pl
e-mail:lexis@lexis.edu.pl

UWAGA!: zapraszamy a darmowe kursy języka angielskiego dla młodzieży, współfinansowane ze środków unijnych...więcej--->

O LEXIS:
Od 1990 r. uczymy angielskiego niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego i cudzoziemców języka polskiego w kilku placówkach na terenie Warszawy. Organizujemy również zajęcia z arabskiego, greckiego, serbskiego, hebrajskiego, bułgarskiego.
Zatrudniamy wyłącznie lektorów z wyższym wykształceniem lingwistycznym. Native speakers legitymują się poza dyplomem wyższej uczelni certyfikatem CTEFLA lub CELTA. Wśród naszych lektorów jest kilku z doktoratem, niektórzy są pracownikami dydaktycznymi wyższych uczelni.

zaplecze:
Przestronne sale wyposażone w TV, magnetowidy i magnetofony. Biblioteka materiałów do nauki dla każdej grupy wiekowej, oprogramowanie multimedialne do nauki, j. obcych, książki, ćwiczenia, kasty audio i wideo. Duży zakres materiałów do prowadzenia kursów specjalistycznych - tu często stosowany jest Blended Learning.

Studenci mają możliwość częstowania się kawą i herbatą.

co nas wyróżnia:
Zachowanie stosunkowo niskiej ceny przy małej liczebności grup (1 lekcja kosztuje 14, 00 w grupach 4-6 osób, semestr liczy 60 lekcji)
Egzaminy Cambridge (FCE, CAE, CPE) to nasza specjalność - dajemy gwarancję - zwrot opłaty egzaminacyjnej w przypadku niepowodzenia na egzaminie
Możliwość wnoszenia opłaty semestralnej w 5 ratach bez dodatkowych kosztów.
Dostosowujemy program nauczania do potrzeb klientów instytucjonalnych.

badanie potrzeb:
Na skutek badania potrzeb naszych klientów opracowano w LEXIS programy takich kursów specjalistycznych jak: angielski w medycynie, angielski dla prawników, angielski w hotelach i w turystyce. W każdym z tych kursów staramy się poza rozwijaniem znajomości języka ogólnego przekazać jak najwięcej informacji i słownictwa fachowego.

monitoring kursantów:
Postępy w nauce sprawdzane są na koniec każdego miesiąca na podstawie testów sprawdzających. Raport z postępów w nauce przekazywany jest zainteresowanym. W instytucjach przekazujemy także raport z frekwencji i raport z egzaminu, który kończy każdy kurs. Test inicjujący naukę - sprawdzający poziom znajomości języka, jest bezpłatny, zarówno dla instytucji jak dla osoby zapisującej się na kurs indywidualnie.

organizacja nauczania:
Kursy w grupach na terenie szkoły LEXIS odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 lekcje. W wakacje i we wrześniu proponujemy także kursy intensywne 4 razy w tygodniu po 4 lekcje - "1 semestr w 1 miesiąc"
Kurs bazowy trwa 6 semestrów. Później mamy do wyboru język ogólny - konwersacje na 2 poziomach oraz kursy przygotowujące do Certyfikatów: Cambridge lub kursy biznesowe LCCI - LEXIS jest Centrum Egzaminacyjnym LCCI.
Do każdego z języków przyporządkowany jest przynajmniej jeden metodyk - nauczyciel, którego zadaniem jest dbanie o dostosowanie programu nauczania do wymogów kursu. Np. Przy zmianie wymogów do egzaminów Cambridge zmieniane są podręczniki na nowe z programem dostosowanym do nowych potrzeb. Nauczyciele mają możliwość uczestnictwa w wyspecjalizowanych dla nich szkoleniach. Szkoła umożliwia (stosując specjalne rabaty) kontynuowanie szkolenia za granicą - tu do wyboru kilkanaście krajów świata. Oferowane są poza szkoleniami językowymi takie szkolenia jak: MBA, Public Relation, Marketing, Information Technology, Medical English, English for Law, English for Hospitality, Tourism, studia (także podyplomowe) oraz ich odpowiedniki w innych językach. Dla młodszych mamy kolonie i obozy językowe za granicą i w Polsce oraz program "rok w szkole średniej za granicą"

poziomy zaawansowania:
Każdego języka można uczyć się na dowolnym poziomie zaawansowania. Zwykle poziomów jest kilkanaście z każdego języka. Na najwyższym poziomie są kursy dla osób przygotowujących się do egzaminu na tłumacza przysięgłego.

Oxford Learning Center

tel.048 3602166
RADOM
www.oxford.radom.pl 

Oxford Learning Center zajmuje się nauczaniem języka angielskiego od 1994 roku. Jest to odpowiednio długi czas, aby poznać potrzeby naszych słuchaczy, wybrać i opracować najlepsze metody nauczania, dokonać wyboru najlepszych podręczników.

Szkoła Oxford przez wiele lat wyróżniała się spośród innych tym, iż jako pierwsi i jedyni zatrudnialiśmy tylko i wyłącznie lektorów anglojęzycznych i nadal się wyróżnia, ponieważ proponujemy zajęcia języka angielskiego dla każdej grupy językowej z lektorem anglojęzycznym i z lektorem polskim po 90 minut w tygodniu.
Lektorzy OLC posiadają wyższe wykształcenie i zgodne z wymogami Unii Europejskiej kwalifikacje zawodowe do nauczania języka angielskiego jako języka obcego.

W OLC uczymy metodą komunikatywną. Naszym priorytetem jest jak najefektywniejsze wykorzystanie czasu na zajęciach. Hołdujemy zasadom: 'Praktyka czyni mistrza' oraz 'Język narzędziem komunikacji'.
Dlatego podczas planowania lekcji lektorzy przygotowują zajęcia zawierające wiele różnych sytuacji i zadań językowych, zbliżonych do tych z życia codziennego, w których słuchacze mogą użyć nowopoznane struktury gramatyczne lub słowa czy wyrażenia.
Chcąc uczyć efektywnie rozwijamy wszystkie umiejętności językowe. Jednak zgodnie z życzeniami i potrzebami naszych słuchaczy przywiązujemy szczególną uwagę do stwarzania im okazji do mówienia w języku angielskim.

Nasi słuchacze to : dzieci, młodzież i dorośli.
Prowadzimy kursy języka angielskiego - standardowe, biznesowe i egzaminacyjne przygotowujące do egzaminów FCE, CAE, CPE i MATURY.

Dużą popularnością cieszą się praktyczne kursy dla osób wyjeżdżających za granicę, jak również zajęcia indywidualne.
Zajęcia języka angielskiego odbywają się w godzinach: porannych, południowych i popołudniowych.


Zapraszamy na naszą stronę www.oxford.radom.pl
To Speak or not to Speak English?

Our values
Nasze wartości

Customer Satisfaction
Zadowolenie naszych klientów.

Top Quality Teaching
Najwyższa Jakość Nauczania.

Individual Approach to Every Customer - Our Customers' Goals are Our Goals
Indywidualne podejście do każdego klienta - Cele naszych klientów są naszymi celami.

Flexibility
Stosujemy te metody nauczania, które przynoszą najlepsze efekty naszym klientom.

Respect
Szacunek do drugiego człowieka.

Teamwork
Praca w zespole.

Continuous Learning and Self-development
Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
Greenwich School of English
Renomowana szkoła języka angielskiego
działająca od 1991r

Warszawa 01-633
ul. Gdańska 2
tel/fax (022) 833 36 02
(022) 833 24 31
school@greenwich.edu.pl
www.greenwich.edu.pl


Zajęcia prowadzą wykwalifikowani native speakers. Organizujemy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania. Pracujemy zgodnie z międzynarodowymi standardami.
Prowadzimy kursy specjalistyczne dla firm z rozszerzonym słownictwem z zakresu Business English, Medical English, Banking and Finance, Recruitment itp. Program nauczania tworzony jest na podstawie indywidualnej analizy potrzeb klienta.
Kursy przygotowujące do MATURY, FCE, CAE, CPE, BEC i TELC. Kursy dla dzieci od 4 roku życia.

Posiadamy liczne filie:
Warszawa-Centrum ul. Polna 48/24 tel. 022 825 29 53
Warszawa-Żoliborz ul. Gdańska 2 tel. 022 833 36 02
Warszawa-Ursynów ul. Stryjeńskich 21 tel. 022 859 05 75
Komorów ul. Spacerowa 12 tel. 022 758 01 77
Gdańsk ul. Żabi Kruk 5 tel. 058 305 70 89